Po naszymu
2017-04-07

Zaproszenie

Spotkanie autorskie z Senator Marią Pańczyk - Pozdziej

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Senator Marią Pańczyk – Pozdziej, autorką multibook`a „Zapisane w eterze Mój Śląsk, moja Polska, moje radio”.

Autorka nakreśla w najnowszej publikacji z malowniczością i bogactwem realiów śląską codzienność i odświętność. Bogactwo tematów i wątków, jak sam tytuł wskazuje, zabiera czytelnika w podróż po śląskiej codzienności, odkrywając wyjątkowość i niepodważalne wartości tego regionu. Publikacja dodatkowo wzbogacona jest o płytę CD z nagraniami audio felietonów radiowych Senator Marii Pańczyk - Pozdziej.

Pierwsze z cyklu planowanych spotkań autorskich odbędzie się już 7 kwietnia o godz. 18:00 w Tarnowskich Górach - Muzeum (Rynek 1). Wieczór poprowadzi Krystian Krzemiński.

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki oraz otrzymania autografu.
Wstęp wolny, zapraszamy!


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.