Po naszymu
2016-10-17

Pani Senator zaprasza

Jury 2015 Zgłoszenia do konkursu

20 listopada br. w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu odbędzie się gala 26. konkursu  "Po naszymu czyli po śląsku". Do uczestnictwa w nim zapraszam wszystkich godających Ślązaków, także nie - Ślązaków, którzy perfekcyjnie opanowali gwarę.

Ćwiećfinałowe zmagania odbędą się 7 - 8 listopada w Radiu Katowice. Zgłoszenia są przyjmowane do 31 października pod adresem e-mail: konkurs@ponaszymu.com.pl lub tradycyjną pocztą na adres: Biuro Senatorskie Senator RP Marii Pańczyk ul Opolska 1, 42-600 Tarnowskie Góry.
W zgłoszeniu podajemy: imię i nazwisko, dokładny adres, nr telefonu i wiek uczestnika.

W trakcie eliminacji należy wygłosić 5 minutowy monolog nigdzie dotąd niepublikowany na dowolny temat.

Zachęcam do uczestictwa w kategorii "Dorośli" także tych wszystkich Młodzieżowych Ślązaków, którzy w minionych latach ukończyli 18 rok życia.

Bilety na finałową galę, którą uświetnią m.in.  Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Krzysztof Respondek, Ligocianie i Jacek Silski, są do nabycia w:

- Zabrzu w Domu Muzyki i Tańca, ul. Gen. De Gaulle'a 17. 
- Tarnowskich Górach -  Salonik Prasowy Bożena Kinder ul. Piłsudskiego  (naprzeciwko budynku II LO im S.Staszica)

Maria Pańczyk

 

 

 


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.